O MNIE

Pasja, nieszablonowe podejście, a także miłość do kreowania wizerunku i stylu, pozwoliła mi na stworzenie miejsca w którym niewątpliwie łączy się: profesjonalizm, piękno, harmonia oraz przede wszystkim zamiłowanie do sztuki fryzjerskiej. Odkąd pamiętam, zawsze lubiłem tworzyć. Sprawia mi to ogromną radość, dlatego niemal całe swoje życie poświęciłem na osobisty rozwój, który wciąż ewoluuje. Do miejsca, w którym obecnie jestem – doszedłem sam… Dlatego dziś, czuję dumę!

Zapraszam Cię do mojego świata – Daniel Słaby Rossario.

 


PORTFOLIO

 


DANIEL PROFESSIONAL

Salon Daniel Professional to miejsce w którym dzięki umiejętnościom i wiedzy na nowo odkryjesz swoje piękno. Wiemy, że Klient szuka wysokiej jakości usług, dlatego tworzenie fryzur traktujemy jak sztukę. Chcesz zdecydować się na zmianę? To właściwy adres…

Jesteś fryzjerem lub adeptem sztuki fryzjerskiej? Wskocz na wyższy poziom w Akademii Daniel Professional, która bez wątpienia jest napędem dla ciągłego rozwoju.

 


DANIEL ROSSARIO PROFESSIONAL

Marzenie pełnego pasji fryzjera było napędem do stworzenia profesjonalnych produktów, przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. To samo marzenie sprawiło, że obecnie kosmetyki Daniel Rossario dostępne są w 125 krajach na całym świecie. Dzielenie się radością zdrowych i pięknych włosów jest dla nas priorytetem. Bowiem wiemy, że pogodne włosy wpływają na dobre samopoczucie.

 

 

wyrlog

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we wprowadzaniu produktów kosmetycznych, a także ich sprzedaży na światowych rynkach – jesteśmy w stanie dostosować artykuły, komunikację marketingową oraz strategię sprzedaży do specyficznych potrzeb naszych partnerów.